شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

پکیج لاغری غیرحضوری دکتر سلامت

لوگو دکتر سلامت

پکیج لاغری غیرحضوری دکتر سلامت

تیم دکتر سلامت

اگر بار ها رژیم لاغری گرفته اید و وزنتان برگشته است،اگر فرد کم خوری هستید ولی لاغر نمی شوید، اگر تصور میکنید رژیم گرفتن یعنی محرومیت از لذت خوردن و داخل قفس رفتن ،  اگر دنبال یک راه حل اساسی برای درمان چاقی هستید پکیج لاغری دکتر سلامت در خدمت شماست

مرکز دکتر سلامت به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی درمان چاقی  تحت نظارت وزارت بهداشت با ۱۶ سال سابقه و بهره مندی  از یک تیم پزشکی کامل ، آماده درمان چاقی هموطنان عزیز می باشد.

تاکنون تمامی ویزیت ها و مشاوره های لاغری حضوری انجام می گردد اما با توجه شیوع کرونا از یکطرف و مشکلات دوری مسیر ، هزینه های رفت و آمد ، کمبود وقت و نگرانی های متعدد زندگی شهری امروز ، با همت مضاعف همکاران اینجانب روش لاغری غیر حضوری آغاز می گردد.

لوگو دکتر سلامت

در این پکیج به گونه ای برنامه ریزی شده است که کلیه خدمات درمان چاقی اعم از ویزیت پزشکی ، مشاوره ورزشی ، مشاوره روانشناسی، ، مشاوره  سلامت زنان  و مشاوره تغذیه ، ارسال رژیم غذایی و حتی نسخه تجویزی از طریق تلفن و موبایل به نحوی انجام گردد که نه تنها کیفیت خدمات کاهش پیدا نکند بلکه با نظرات مستمر ، درصد موفقیت در درمان چاقی افزایش یابد.

سلامتیان

چاقی نماد بهم ریختگی وضعیت متابولیسم و تعادل سیستم های بدن است ما در مرکز دکتر سلامت به تمامی ریشه ها و ابعاد چاقی توجه می کنیم و از این تهدید زندگی فرصت برای خلق سلامت و خود شکوفایی افراد می سازیم.

در برنامه غذایی دکتر سلامت به دلیل رعایت تعادل غذایی سیستم ایمنی بدن تقویت می شود و شما در برابر کرونا و هر بیماری و استرس دیگری مقاوم تر می شوید.

در برنامه غذایی ما از همه گروههای غذایی استفاده می کنید، قله ای از برنج و غذا می خورید ، قوی تر میشود و در عین حال لاغر می شوید.

سفیران سلامت ، یعنی همان عزیزانی که این راه را پیموده اند نیز در مدت اجرای برنامه در خدمت شما هستند تا همگی در لاغر کردن و سالم ساختن شما مشارکت کنیم .

ما در درمان چاقی مهارت ارزشمندی پیدا کرده ایم.

می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما باشند و نیز میتوانید فرم زیر را پر کنید و برای ما ارسال نمائید تا کارشناسان مرکز دکتر سلامت با شما تماس بگیرند و برنامه لاغری پیشنهادی دکتر سلامت را به خدمتتان ارائه نمایند.

arrow

 آدرس : ایران ، تهران ، خیابان پیروزی ، جنب خیابان زاهد گیلانی ، پلاک ۶۴۳ ، طبقه اول و دوم
 تلفن : ۳۸۹۳۱۰۰۰ (۰۲۱)

 

logo-samandehi