شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

دکتر سلامت رژیم لاغری

لوگو دکتر سلامت

دکتر سلامت رژیم لاغری

“لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید تا مشاوران ما با شما تماس برقرار نمایند”

نام و نام خانوادگی

آدرس ایمیل

شماره تماس الزامی

 

 

تیم دکتر سلامت

لاغری ۴ ماهه دکتر سلامت

در دنیای امروز که خیلی از افراد با یافته های اندک خود ادعای مرجع بودن و کار آمدی دارند حرکت علمی کاری سخت و دشوار شده است . اینکه یک نفر رژیمی غذایی از خود طرح می کند و انسانهای ناآگاه مدل آزمایشگاهی او شده برای اثبات فرضیه او مبادرت به اخذ رژیم وی می کنند وضعیتی خطر ناک است چرا که ما عمیقاٌ اعتقاد داریم.

” سلامت عرصه آزمون و خطا نیست”

ما نه عمر نوح داریم و نه اگر خدای نکرده آسیبی ببینیم امکان جبران داریم ، فردی که رژیم نا مناسب گرفته و دچار خونریزی معده شده چگونه می تواند به سلامت قبل برگردد

 

ویژگی های رژیم دکتر سلامت
بر آن شدیم به دور از آزمون و خطا و با تکیه بر تجربیات دانش بشری اقدام به تولید رژیم غذایی بنمائیم. رژیمی که بر گرفته از برنامه غذایی متعادل و منطبق با هرم غذایی پذیرفته شده در مراجع غذایی دنیاست.رژیم دکتر سلامت حاصل این تلاش چندین ساله تیم پزشکی است.
 در رژیم دکتر سلامت شما از همه گروههای غذایی متناسب با نیاز بدنتان استفاده می کنید ، گرسنگی نمی کشید ، مشکلات تعذیه ای تان برطرف می شود و درعین حال به وزن مناسب می رسید

رژیم غذایی دکتر سلامت در پایلوت اولیه ۸۸ درصد رضایتمندی و لاغری را کسب نمود و اکنون پس از گذشت ۷ سال برای بالغ بر بیست هزار بیمار اجرا شده ، روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند
امید داریم به زودی رژیم لاغری دکتر سلامت برنامه و الگوی غذایی روزمره ایرانیان شود.

 

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱) 
دکتر سلامت زاده

ترازو

پکیج لاغری دکتر سلامت چیست ؟

ما در تجربه ۱۴ ساله رژیم درمانی به این نتیجه رسیدیم که چون چاقی مولتی فاکتوریال است به عبارتی عوامل متعددی در ایجاد و گسترش چاقی دخیل و موثر هستند برای درمان آن هم بایستی تک تک عوامل را از چندین منظر بررسی و درمان نمود.
مثلا بد غذایی ، بی تحرکی ، پرخوری عصبی ، زانو درد و کم خونی از عوامل چاقی می باشند طبیعتا برای درمان چاقی هم رژیم غذایی و مشاوره تغذیه ، هم مشاوره روانشناسی، مشاوره تربیت بدنی و ویزیت پزشکی لازم است.
بر این اساس همه خدمات مورد نیاز فرد را در یک مجموعه گرد آورده ایم تا مراجعه کننده با یک برنامه مشخص و همه جانبه رسیدن به لاغری و سلامت را آغاز کرده ، به نتیجه برساند..

 چرا لاغری در ۴ ماه؟

علت آنست که در این مدت ما می توانیم حداقل ۱۰ درصد وزن فرد چاق را کم کنیم .در این صورت ۷۰ درصد بیماریهای تهدید کننده فرد از بین می رود.۴ ماه هم زمانی منطقی است و هم در حوصله مراجعین است .  بعد از ۴ ماه با یک دوره استراحت ، وزن بدست آمده را تثبیت می کنیم و گام بعدی برای لاغری ۱۰ درصد دوم را محکمتر بر میداریم. شانس بازگشت وزن در این روش بسار کم است.

چرا لاغری طلایی؟
علت آن است که اولاّ تیم پزشکی  دکتر سلامت مشتمل بر بهترین مشاورانی است که با تجربه ای بالاتر از یک دهه و در عین حال مسلط به علم روز، هر کدام خدماتی طلایی و کم نظیر را عرضه می کنند و دوم آنکه ما در یک فرصت محدود سلامتی را هدیه عزیزانی می کنیم که با همه وجود دریافته اند سلامتی طلاست و به قول یک ضرب المثل چینی

” سلامتی تاجی است بر سر افراد سالم که فقط بیماران آنرا می بینند”

سیب

لاغری طلایی برای چه کسانی مناسب است
لاغری طلایی برای عزیزانی است که اولا گرفتار عوارض متعدد چاقی شده اند ثانیا اراده و توان پیگیری لازم برای رسیدن به سلامتی را در خود احساس نمی کنند ، لذا خود را به تیم پزشکی دکتر سلامت می سپارند تا خیالشان راحت باشد در اینصورت تا رسیدن به سلامتی ، کلینیک سلامت همراهشان است کم کم  به این شعار ما ایمان می آورند که:

“کلینیک سلامت همراه همیشگی شما”

شکم

 

““اگر آماده اید تا با هر میزان اراده حتی بدون اراده قوی  و با همراهی تیم پزشکی دکتر سلامت حرکت در جاده سلامتی و لاغری را آغاز نمائید لطفا نام و ایمیل خود را در ابتدای این صفحه وارد نمایید و روی دکمه ارسال درخواست مشاوره کلیک کنید تا مشاوران ما با شما تماس برقرار نمایند.

logo-samandehi