شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

لاغری موضعی

لوگو دکتر سلامت

لاغری موضعی

مگر دستگاه های لاغری تاثیر هم دارند؟

پاسخ این سوال هم می تواند مثبت باشد هم منفی .مثبت از اینجهت که با بودن این دستگاهها می توان حلقه رسیدن به لاغری و تناسب اندام و رفع سلولیت ها را تکمیل نمود و منفی از آنجهت که با استفاده صرف از این دستگاه ها هیچکس تاکنون لاغر نشده است.

 

موارد استفاده از دستگاه های لاغری کدام است؟

دستگاه های لاغری اگر به صورت مناسب برای بیمار انتخاب شوند می توانند :

۱- در درمان سلولیت ها وتوده های چربی موضعی موثر واقع شوند.

۲- در کم کردن و از بین بردن شل شدگی ها و افتادگی های دوران رژیم درمانی موثر واقع شوند.

۳- با لاغری موضعی از قسمتهایی که ذهن بیمار را درگیر کرده است به اصلاح نگرش ذهنی و تصویر بدنی افراد کمک کرده و شانس برگشت وزن بیمار را کاهش می دهند.

۴- اعتماد به نفس مخاطبان حساس به چاقی موضعی را ترمیم نمایند.

 

دستگاههای لاغری موضعی در کلینیک سلامت :

در کلینیک لاغری دکتر سلامت مجموعه ای از بهترین و کاملترین دستگاه های لاغری موضعی گرد آوری شده اند. دستگاههایی که مورد تایید FDA  و وزارت بهداشت هستند و عارضه ای از جانب آنها متوجه بیمار نخواهد بود.

اپراتورها  بسیار علمی ، دقیق ، کار آمد و آموزش دیده و در عین حال با تجربه هستند و با استفاده از سیستم انباشت تجربه ، اندوخته ها و یافته های ۱۰ سال اخیر را برای کسب نتایج بهتر مراجعین بسیج  کرده اند و این خود یکی از بزرگتری امتیازات کلینیک است.

ما توصیه میکنیم عزیزانی که شرایط مالی و زمانی استفاده از دستگاههای لاغری را دارند همزمان یا  پس از مدتی از شروع رژیم درمانی در کلینیک سلامت ، استفاده  از این دستگاه ها را برای بهبود روند لاغری خود آغاز کنند .

درعین حال همیشه باستی از افراط و تفریط دوری کرد.انتظار لاغری و کاهش وزن قابل توجه با دستگاه های لاغری توقعی غیر منطقی و بد دفاع کردن از کارامدی این دستگاههاست . درمان چاقی با کمک تیم پزشکی امکانپذیر است و این دستگاهها در کاهش سایز و بهبود وضعیت سلولیت ها و چاقی های موضعی نقش غیر قابل انکاری دارند.

بدیهی است انجام جراحی لیپوماتیک می تواند راه حل قوی تری در درمان سلولیت و چاقی های موضعی باشد اما برای عزیزانی که تمایل به جراحی ندارند یا از عوارض جراحی نگران هستند دستگاه های لاغری گزینه مناسبی هستند.

 

لیست دستگاه های لاغری در کلینیک سلامت عبارتند از :

RF ، کوتیشین (cavitation) ،اندرمولوژی(LPG (، کرایولیپولیز ، شاک ویو و …

همه امکانات و خدمات کلینیک در راستای این خواسته به حق مراجعین است که می خواهند تناسب اندام و هیکل مناسب و دلخواه داشته باشند.

 

“دستگاه های لاغری موضعی ، راه حلی بدون درد سر برای درمان چاقی موضعی ، کاهش سایز و درمان سلولیت”

برای مشاوره با کارشناسان با شماره تلفن  ۷۷۱۶۲۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.