شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

لاغری در ۴ ماه با تیم پزشکی دکتر سلامت

لوگو دکتر سلامت

لاغری در ۴ ماه با تیم پزشکی دکتر سلامت

لاغری در ۴ ماه با تیم پزشکی دکتر سلامت

چرا ۴ ماه ؟
ما در سالهای گذشته شاهد صدها روش لاغری بوده ایم بالغ بر ۹۰ درصد این روش ها با وعده لاغری سریع و راحت !!! افراد را به سمت خود جذب نموده اند . اگرچه امروزه نادرست بودن همه این ادعاها بر کسی پوشیده نیست اما این یک واقعیت است که مردم ایران همچنان به دنبال روش های سریع و زود بازده هستند.
ما در کلینیک سلامت با بررسی بیش از ۲۰/۰۰۰ پرونده مراجعین به این نتیجه رسیدیم که در فرایند رژیم درمانی یک زمان بندی مشخص و خوشایند برای مراجعین در نظر بگیریم و همه اقدامات درمانی خود را در این برنامه زمانی اجرا کنیم. خوشبختانه این نتیجه گیری با مقالات جدید که تاکید دارند افراد چاق در ابتدای امر برای کاهش ۱۰ درصد وزن بدن خود اقدام کنند و در این صورت بالغ بر ۷۰ درصد بیماریها و عوارض چاقی را از خود دور کنند تکمیل شد و لاغری ۴ ماهه دکتر سلامت متولد گردید . کاهش ۱۰ درصد وزن طی ۴ ماه و رفع علل و عوارض اولیه چاقی .
چرا تیم پزشکی ؟
به نظر شما خانم ۳۷ ساله ای که پرخوری عصبی ، کم خونی و سابقه خانوادگی دیابت دارد ، ورزش روزانه ندارد ووضعیت غذا خوردن نامناسبی دارد و در عین حال ۱۵ کیلو اضافه وزن دارد را می شود با یک رژیم لاغری کم کالری به نتیجه رساند ؟ مگر می شود بدون درمان پرخوری عصبی ، کم خونی ، ییوست و دیگر عوامل به یک درمان پایدار رسید ؟
در تیم پزشکی دکتر سلامت که هماهنگ با روش لاغری در میوکلینیک آمریکاست روانشناس علل عصبی را برطرف می کند ، پزشک مشکلات غدد و بیاریهای احتمالی را درمان می کند ، مشاور تغذیه ضمن ارائه برنامه غذایی عادتهای نادرست تغذیه ای را اصلاح می کند و  بدیهی است حاصل این تلاش نه تنها لاغری ماندگار بلکه سلامت پایدار است .
چرا دکتر سلامت ؟
تجربه ۱۶ ساله رژیم درمانی ، استفاده از همه تجربیات لاغری در دنیا ، دوری از آزمون وخطا ، دلسوزی نسبت به سلامت و آینده مراجعین و بهره گیری از یک تیم پزشکی کار آزموده برند دکتر سلامت را محبوب بسیاری از شهروندان تهرانی نموده است .

” در رژیم دکتر سلامت شما خیلی خوب و کافی غذا می خورید ، دغدغه ای نسبت به چاقی ندارید ، حال عمومی بهتری دارید و در عین حال لاغر می شوید .”
logo-samandehi