شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

پیام سلامت

لوگو دکتر سلامت

پیام سلامت

پرپین و سلامت

پرپین و سلامت

 

پرپین و سلامت

 همه می دانیم که محصولات برگرفته از طبیعت که مواد افزودنی و شیمیایی ندارند برای ما انسان ها بسیار مناسب ترند. ظرفیت های فراوان موجود در طبیعت برای تعادل سازی جسم و روان انسان ها غیرقابل اغماض است . هنرمندی همه ما در این است که بتوانیم از دل طبیعت بیکران الهی درمان بیماری ها و چاره مشکلاتمان را استخراج کنیم.

پرپین یا خرفه همان گیاهی است که به سبزی حضرت زهرا (س) نیز مشهور است . شاید به نظر عجیب باشد اما خواص واثرات درمانی موجود در این گیاه به گواه دانشمندان و محققان عرصه سلامت شگفت آور است . یک گیاه حاوی عناصر متعدد فارموکولوژیک و در عین حال بدون هر گونه عارضه .

بنا به استناد مقالات موجود می توان از پرپین برای کنترل چربی خون ، قندخون ، فشارخون و نیز موارد زیبایی پوست و مو بهره ببرد. به گونه ای که حجم داروهای شیمیایی در این زمینه ها را کاهش داد . پرپین را می توان جایگزین بعضی از داروها ی شیمیایی نمود و ما این مسیر راانتخاب کرده ایم .بخش تحقیق و توسعه کلینیک ۴ سال است که بر روی اثرات درمانی این گیاه متمرکز شده است . خروجی این محصولات در قالب کرم پرپین آلا ، کپسول گیاهی پرپین و پودر پرپین در دسترس است ؛ در آینده نزدیک بقیه محصولات نیز در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار خواهد گرفت . ما انتظار حمایت از جانب همه دوستانی را داریم که به ظرفیت بی پایان طبیعت برای سلامت ما انسانها معتقدند. امیدواریم شما نیز اینگونه باشید.

ارادتمند شما دکتر سلامت زاده

logo-samandehi