شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

پکیج طلایی

لوگو دکتر سلامت

پکیج طلایی

چرا پکیج ؟
ما در تجربه ۱۴ ساله رژیم درمانی به این نتیجه رسیدیم که چون چاقی مولتی فاکتوریال است به عبارتی عوامل متعددی در ایجاد و گسترش چاقی دخیل و موثر هستند برای درمان آن هم بایستی تک تک عوامل را از چندین منظر بررسی و درمان نمود.
مثلا بد غذایی ، پرخوری ، پرخوری عصبی ، زانو درد و کم خونی هم می توانند از عوامل چاقی باشند قاعدتاً برای درمان هم رژیم غذایی و مشاوره تغذیه ، هم مشاوره روانشناسی، مشاوره تربیت بدنی و ویزیت پزشکی لازم است.
بر این اساس همه خدمات مورد نیاز فرد را در یک مجموعه قرار داده ایم که مراجهه کننده با یک برنامه مشخص و همه جانبه فرایند رسیدن به سلامت را آغاز کرده ادامه دهد.

چرا طلایی :
علت آن است که اولاّ تیم پزشکی  دکتر سلامت مشتمل بر بهترین مشاورانی است که با تجربه ای بالاتر از یک دهه و در عین حال مسلط به علم روز، هر کدام خدماتی طلایی و کم نظیر را عرضه می کنند و دوم آنکه ما در یک فرصت محدود سلامتی را هدیه عزیزانی می کنیم که با همه وجود دریافته اند سلامتی طلاست و به قول یک ضرب المثل چینی :

” سلامتی تاجی است بر سر افراد سالم که فقط بیماران آنرا می بینند”

 

لاغری طلایی برای چه کسانی مناسب است:
لاغری طلایی برای عزیزانی است که اولا گرفتار عوارض متعدد چاقی شده اند ثانیا اراده و پیگیری لازم برای رسیدن به سلامتی را در خود احساس نمی کنند ، لذا خود را به تیم پزشکی دکتر سلامت می سپارند تا خیالشان راحت باشد تا رسیدن به سلامتی ، کلینیک سلامت همراهشان است و به این شعار ما ایمان می آورند که :

“کیلینیک سلامت همراه همیشگی شما”