شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

پرپین و سلامت

پرپین و سلامت

پرپین و سلامت

 همه می دانیم که محصولات برگرفته از طبیعت که مواد افزودنی و شیمیایی ندارند برای ما انسان ها بسیار مناسب ترند. ظرفیت های فراوان موجود در طبیعت برای تعادل سازی جسم و روان انسان ها غیرقابل اغماض است . هنرمندی همه ما در این است که بتوانیم از دل طبیعت بیکران الهی درمان بیماری ها و چاره مشکلاتمان را استخراج کنیم.

پرپین یا خرفه همان گیاهی است که به سبزی حضرت زهرا (س) نیز مشهور است . شاید به نظر عجیب باشد اما خواص واثرات درمانی موجود در این گیاه به گواه دانشمندان و محققان عرصه سلامت شگفت آور است . یک گیاه حاوی عناصر متعدد فارموکولوژیک و در عین حال بدون هر گونه عارضه .

بنا به استناد مقالات موجود می توان از پرپین برای کنترل چربی خون ، قندخون ، فشارخون و نیز موارد زیبایی پوست و مو بهره ببرد. به گونه ای که حجم داروهای شیمیایی در این زمینه ها را کاهش داد . پرپین را می توان جایگزین بعضی از داروها ی شیمیایی نمود و ما این مسیر راانتخاب کرده ایم .بخش تحقیق و توسعه کلینیک ۴ سال است که بر روی اثرات درمانی این گیاه متمرکز شده است . خروجی این محصولات در قالب کرم پرپین آلا ، کپسول گیاهی پرپین و پودر پرپین در دسترس است ؛ در آینده نزدیک بقیه محصولات نیز در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار خواهد گرفت . ما انتظار حمایت از جانب همه دوستانی را داریم که به ظرفیت بی پایان طبیعت برای سلامت ما انسانها معتقدند. امیدواریم شما نیز اینگونه باشید.

ارادتمند شما دکتر سلامت زاده


درباره نویسنده :
مرکز دکتر سلامت
لوگو دکتر سلامت
مرکز دکتر سلامت

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *