شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

پرپین اکسیر جهانی

لوگو دکتر سلامت

پرپین اکسیر جهانی

بی بی کرم چیست؟

بی بی کرم ها نسل جدیدی از کرم ها هستند که در فرمولاسیون اولیه چندین کاربرد و خاصیت را در خود به همراه دارند.مثلا یکنواخت کنندگی  ودرعین حال مرطوب کننده ، روشن کنندگی و ضد افتاب بودن

چرا بی بی کرم پرپین آلا  ؟

پرپین آلا به دلیل داشتن مقادیر فراوان بتاکاروتن باعث زیبایی پوست می شود و به دلیل داشتن آنتی اکسیدان ها ، اسید آسکوربیک ، مس و منگنز تولید کلاژن را تحریک کرده و با کاهش تولید چین و چروک در پوست به عنوان گیاه ضد پیری در فرآورده های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد . محققین نشان دادند ترپنوئیدهای موجود در خرفه دارای خواص آنتی باکتریال و آنتی نئوپلاستیک است و در درمان سوختگی و بیماری های پوستی از جمله اگزما و آکنه کاربرد دارد .

خواص:

کاهش و به تأخیر انداختن روند سرعت پیری پوست

از بین بردن اثرات پیری بدون استفاده از مواد شیمیایی

مرطوب کنندگی عمیق پوست با مواد ارگانیک

یکنواخت کنندگی و روشن کنندگی پوست

موارد مصرف :

پوست های خشک و حساس و دارای چین و چروک

پوست های نرمال

پوست های متخلخل

قابل استفاده برای تمامی سنین بدون هشدار برای مصرف کننده

کپسول گیاهی پرپین آلا

پرپین آلا ثروتمندترین منبع امگا۳ وامگا ۶ است و اثرات اثبات شده زیر را در خود دارد :

  1. کنترل متابولیسم
  2. کنترل چربی خون و قند خون
  3. کاهش فشار خون
  4. دارا بودن آهن و منگنز و

کپسول گیاهی پرپین آلا بدون هیچ گونه افزودنی در چندسال اخیردر اختیار بیماران قرار گرفته و نتایج کنترل متابولیسم ، قند وچربی آن فوق العاده است . روزی که ما تجویز این دارو را شروع کردیم باور نمی کردیم که چنین اثرات شگرفی را به همراه داشته باشد . در مطالعات انجام شده و بررسی در دیگر کشورها متوجه شدیم که میلیون ها نفر آمریکایی از محصولات پرپین آلا برای کنترل چربی خون خود استفاده می کنند. نمونه پودرهای تهیه شده ازآمریکا وکانادا گویای این امر است که آنان در بهره گیری از منابع گیاهی برای کنترل بیماری ها از ما پیشی گرفته اند .

کپسول ۵۰۰ میلی گرمی این محصول با تجویز روزانه ۱ عدد بعد از صبحانه و شام بسته به نظر پزشک، می تواند در کنترل متابولیسم ، قند وچربی نقش موثری ایفا کند بدون آنکه اثر سویی بر روی بدن بر جای بگذارد .

شامپوی پرپین آلا

گروه تحقیق و توسعه کلینیک سلامت در حال بررسی مطالعات لازم برای تولید شامپوی پرپین  آلا می باشد. شامپوهایی که همانند کرم با بهره گیری از مواد ارگانیک باعث سلامتی و شادابی موهای مصرف کنندگان شود و با تولید شامپوی ارگانیک بتوانیم پاسخی شایسته به نیاز مصرف کنندگان بدهیم.