شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

معرفی نرم افزار دکتر سلامت

jpj2

نرم افزار دکتر سلامت

در کشورهای توسعه یافته صنعت IT در همه عرصه ها به جایگاه واقعی خود رسیده است  از جمله در عرصه سلامت .امروزه در کشورهای غربی پرونده الکترونیک و تجویزهای الکترونیک امر رایجی شده است حتی در بسیاری از مراکز درمانی شما با واژه ای بنام منشی برخورد نمی کنید.

سیستم های نوبت دهی الکترونیک راه ارتباطی بیمار با پزشک خود را تسهیل کرده اند و کامپیوتر به مدد نرم افزارهای جامع خود امر نوبت دهی و ویزیت را مدیریت می کند. جای چنین نرم افزار ها و  کلینیک های الکترونیکی در جامعه ما خالی بوده و هست . درصدد شدیم اولین کلینیک تمام الکترونیک در عرصه  سلامت باشیم . نرم افزار جامع دکتر سلامت حاصل ۷سال تلاش و پایلوت واجراست وکلینیک سلامت در واقع یک کلینیک تمام الکترونیک در عرصه سلامت است .

پذیرش ، نوبت دهی ، کارت سلامت الکترونیک (کساء) سامانه پیامک ، سایت ، ارسال ایمیل ، ثبت نظرات مخاطبان ، نرم افزار نمایشگر ، حسابداری ، حقوق و دستمزد الکترونیک ، شرح حال و پرونده الکترونیک ، ثبت آزمایشات ، دارو و ثبت یادداشت پزشکان توسط قلم نوری و…

افزون براینها نرم افزار تغذیه دکتر سلامت نرم افزاری است که برای اولین بار ضمن محاسبه دقیق میکرومغذی ها و ماکرو مغذی ها پرداخته و تمامی اصول هرم غذایی سالم را در برنامه مخاطب اجرا می نماید .صدها و بلکه چندین هزار نفر از رژیم های دکتر سلامت استفاده کرده اند و نتایج ارزشمند خود را در قالب معرفی دوستان به ما بازخورد داده اند . نرم افزاری که در رژیم های آن بیمار خیلی خوب غذا می خورد ، احساس سلامتی می کند ، احساس گرسنگی ندارد و در عین حال وزن کم می کند و یا قند وچربی خونش کنترل می شود و…

لیست این نرم افزارها عبارتنداز

رژیم های غذایی

رژیم های درمانی

رژیم بارداری

کاهش وزن

چربی خون بالا

رژیم شیردهی

افزایش وزن

نقرس

 

تثبیت وزن

کم خونی

 

نوجوانان

نفروپاتی

 

سالمندان

دیابت

 

کودکان

 

 

 

در یک سال گذشته بالغ بر ۳۰ مرکز پزشکی همکارتغذیه از نرم افزار رژیم دکتر سلامت تهیه و در کلینیک خود از آن به عنوان ابزار رژیم درمانی نوین بهره می برند . بازخورهای مثبت حاصل از این عرضه محدود و موفقیتهای روز افزون  نرم افزار رژیم درمانی دکتر سلامت ما را برآن داشت تا به عرضه کاملتر نرم افزار دکتر سلامت اقدام کنیم .

روش کنونی ما بر این منوال است :

پس از تماس و اراز تمایل شما برای داشتن نرم افزار ؛ کارشناس IT خدمت می رسد ، نرم افزار را به صورت رایگان برای  شما نصب می نماید . پس از سه هفته اگر از نتایج رضایت داشتید می توانید اقدام به خرید نرم افزار نمایید.

بدیهی است  پشتیبانی های فنی و علمی لازم در کنار شما خواهد بود.

 

 دانلود  کاتالوگ نرم افزار …


درباره نویسنده :
مرکز دکتر سلامت
لوگو دکتر سلامت
مرکز دکتر سلامت

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi