شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

مرکز دکتر سلامت

لوگو دکتر سلامت

مرکز دکتر سلامت

یا سالم

لوگو دکتر سلامت

اطراف ما پر است از نظریه ها و روش های لاغری و بلکه دانشمندان تغذیه!، هرزمان که ما اراده لاغری میکنیم دهها نسخه برای ما ارائه می شود .یک شبه تصمیم رژیم گرفتن ، دریافت رژیم های عرفی،اینترنتی و فامیلی و… ظاهرا همه چیز خوب است . شما که به همه حرفها توجه میکنید توصیه می کنم به نتیجه تحقیق بخش مطالعه و توسعه مرکز دکتر سلامت هم نیم نگاهی بفرمایید .

“درتحقیقات جدید دانشمندان علم پزشکی و تغذیه ثابت  شده است که رژیم های نادرست که تعادل غذایی را بر هم میزنند باعث مرگ زودرس می شوند.”

اطرافیان خانمی که رژیم عجیب می گیرد و دو ماهه ۲۰ کیلو کم میکند بدانند که اگر به جای ۸۰ سالگی در ۵۰ سالگی این عزیز خود را از دست دادند یکی از علت های مهم آن رژیم نادرست وی بوده است.

رژیم نادرست و غیر علمی خود نوعی قاتل انسان هاست.

بر همین اساس است که ما در مجموعه دکتر سلامت برای طراحی یک رژیم علمی سالهاست که بصورت یک تیم کامل تغذیه و پزشکی در تلاش بوده و هستیم و وقتی فردی مراجعه می کند که رژیم های نادرست گرفته تن و بدنمان می لرزد که چرا باید یک انسان اینگونه با سلامت و حیات خویش بازی کند. اینقدر این موضوع تکرار شده است که در چند سال گذشته شعار ما در مرکز دکتر سلامت این بوده است:

 

سلامت عرصه آزمون و خطا نیست

چاقی نماد بهم ریختگی وضعیت متابولیسم و تعادل سیستم های بدن است. ما در مرکز دکتر سلامت به تمامی ریشه ها و ابعاد چاقی توجه می کنیم و از این تهدید زندگی یک فرصت برای خلق سلامت و خود شکوفایی افراد می سازیم.

مثلا وقتی فردی پرخوری عصبی دارد ، یا برای تخلیه استرس خود خوردن را انتخاب می کند و یا اوقات فراغت خود را با اضافه خوری و ریزه خواری پر می کند ما به وی می آموزیم :

۱-روشهای مدیریت استرس و زندگی توام با آرامش را

۲-راههای سالم و کار آمد جهت تخلیه استرس به جای روشهای نا سالم را

۳-فراغت و تفریحات سالم را

تیم دکتر سلامت

 

درمان چاقی امری کاملا تخصصی است دعوت میکنیم با بدن خود آزمون و خطا نکنید.تیم پزشکی مرکز دکتر سلامت متشکل از پزشکان،روانشناسان،متخصصین تغذیه،متخصصین ورزش و توانبخشی و سفیران سلامت آماده درمان علمی و چاقی شما و رساندن شما به قله های سلامت ، لذت و خود شکوفایی است.

در ذیل این متن عکس چند تن از مراجعین را قرار داده ایم که هر کدام از آنها در مرکز ما ۱۰ تا ۴۰ کیلوگرم وزن کم کرده اند ، صاحب سبک جدید زندگی شده اند، از زندگی بهترین لذت ها را می برند و ذره ای نگران برگشت وزن نیستند.

 

سلامتیان

ما در درمان چاقی مهارت ارزشمندی پیدا کرده ایم.منتظر حضور پر افتخارتان هستیم

مواظب سلامتی خود باشید.

 

مرکز تخصصی درمان چاقی دکتر سلامت

دکتر سلامت زاده

رئیس مرکز

 

آدرس : ایران ، تهران ، خیابان پیروزی ، جنب خیابان زاهد گیلانی ، پلاک ۶۴۳ ، طبقه اول و دوم

 تلفن : ۳۸۹۳۱۰۰۰ (۰۲۱)

 

فرم زیر را تکمیل کنید و برای ما ارسال کنید

مشاورین ما با شما تماس میگیرند.