شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

پکیج درمانی-لاغری الماس

لوگو دکتر سلامت

پکیج درمانی-لاغری الماس

لاغری الماس

پکیج درمانی-لاغری الماس

طراحی‌شده توسط تیم متخصص درمان کلینیک تخصصی سـلامت

برای نخستین بار در ایران

به مدیریت دکتر محمود سـلامت‌زاده

                          

دستیابی به اندام متناسب، بدون بازگشت

و تغییـر پایـدار الگوی زندگـی

 

سلامت غیر قابل جایگزینی است و شتاب زندگی امروز و فشارهای گوناگونی که بر جسم و روان آدمی بر جای می‌گذارد، آن چنان است که گویی توجه به فقط یک جنبه از سلامت و درمان، دیگر کارساز نخواهد بود. آنچه در اکثر موارد مورد غفلت واقع می‌شود، تاثیر دوجانبۀ جسم و روان بر یکدیگر در حوزۀ سلامت است. به موازات سرعت زندگی مدرن و فشارهای متنوع جامعۀ امروز، این تاثیر، بیشتر و عمیق‌تر نیز شده و خود را به تمام لایه‌های زندگی ما برکشیده است.

پس از سال‌ها تجربۀ تیم دکتر محمود سلامت‌زاده در حوزۀ درمان، آرمان تغییر پایدار الگوی زندگی هم‌وطنان به سوی سلامت، در تمام لایه‌های زندگی، در نهایت رهنمون طراحی پروتکل درمانی‌ای شد که اکنون برای نخستین بار در ایران زمین به مرحلۀ اجرا رسیده است.

در این طرح ویژه که حوزۀ سلامت را در تمامی سطوح (بیولوژیکی، روان‌شناختی و اجتماعی biopsychosocial) مورد توجه قرار داده است، فرد به مدت چهارماه، از خدمات درمانی‌‌ با کیفیتی متفاوت بهره خواهد برد که تا کنون تجربه‌اش را در زندگی نداشته است.

این رویکرد پزشکی ، پایۀ درمان‌های نوین در کشورهای پیشرفتۀ امروز را تشکیل داده و نتایج شگفت آن در ارتقای کیفیت زندگی و سلامت افراد به اثبات رسیده است.

 

پروتکل ۴ماهۀ درمانی-لاغری الماس به طور خلاصه شامل این موارد می‌باشد:

۱- تشکیل شورای پزشکی ویژۀ هر متقاضی در کلینیک و ترسیم نیمرخ فیزیکی-روان‌شناختی و استخراج نیازهای منحصربه‌فرد بیمار با حضور وی و متخصصان در جلسۀ شورا (دبیر شورا، پزشک، متخصص تغذیه، متخصص پزشکی‌ ورزشی، روان‌شناس‌ بالینی).

۲- تعیین رژیم غذایی ویژۀ آن بیمار ۸ ساعت پس از شورای پزشکی و تجویز رژیم جدید هر هفته در طول دورۀ درمان به همراه کپسول گیاهی پرپین‌آلا جهت تنظیم متابولیسم (کپسول گیاهی پرپین‌آلا؛ نخستین داروی لاغری ایرانی، تولیدشده با مشاورۀ علمی دکتر محمود سلامت‌زاده، دارای مجوز وزارت بهداشت و کد دارویی IRC و تائیدیۀ قابل ارائه از دانشگاه کمبریج انگلستان).

۳- طراحی برنامۀ پزشکی ورزشی متناسب با الگوی فعلی زندگی متقاضی.

۴- حضور روان‌شناس بالینی در منزل بیمار، ۴ روز پس از شورای پزشکی و تشکیل جلسات درمانِ تغییر پایدار الگوی زندگی در بازۀ ۱۰ تا ۱۳ روز یک بار در محیط زندگی فرد تا پایان دورۀ درمان.

۵- مشاوره‌های تلفنی هفتگی متخصص تغذیه و پاسخگویی به پرسش‌های بیمار، در دورۀ درمان.

۶- نظارت پزشک بر تمامی مراحل مرتبط با سلامت بیمار در طول ۴ماه.

۷- پشتیبانی متخصصان و دریافت تمامی رژیم‌های غذایی و برنامه‌های سلامت، از طریق اپلیکیشن کلینیک با ایجاد حساب کاربری متقاضی.

۸- در پایان دورۀ درمان:

تشکیل جلسۀ نتیجه‌‌گیری شورای پزشکی با حضور بیمار و متخصصان شورا؛

اجرای برنامۀ فشردۀ لاغری موضعی و جلوگیری از افتادگی پوست با دستگاه‌های کرایولیپولیز، شاک‌وِیو و کَویتِیشِن؛

صدور گواهی پایان دورۀ الماس کلینیک تخصصی سلامت.

 

قابل توجه است که جهت حضور در شوراهای پزشکی، رانندۀ کلینیک آمادۀ ارائۀ خدمات ایاب و ذهاب عزیزان خواهد بود.  

مشاورۀ علمی با دبیر شورا:

شماره تماس

۰۲۱۷۷۱۶۲۸۰۰

 

آدرس کلینیک تخصصی سـلامت:

ایران، تهران، خیابان پیروزی، روبه‌روی خیابان پرستار، پلاک ۲۳۱، واحد ۳ و ۵

 

 

logo-samandehi