شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

رژیم غیر حضوری دکتر سلامت

لوگو دکتر سلامت

رژیم غیر حضوری دکتر سلامت

غیر حضوری

بنا به تماس های متعدد عزیزان از سراسر کشور برنامه لاغری غیر حضوری دکتر سلامت به شرح زیر اعلام میگردد.

از آنجائیکه ما معتقدیم درمان چاقی جز با همکاری تیم پزشکی میسر نیست و لاغری ماندگار در گرو میزان موفقیت افراد در تغییر شیوه زندگی شان است در برنامه غیر حضوری سعی شده حداکثر مشاوره ها و اقدامات حضوری شبیه سازی شود.

مشاوره با پزشک و ویزیت تلفنی ، مشاوره تغذیه ، پشتیبانی تلفنی ، رژیم غذایی مبتنی بر تغذیه سالم و توصیه های ورزشی و تغذیه ای بهمراه آموزش مداوم از طریق کانال کلینیک سلامت برخی از این موارد است.

 

مدت برنامه لاغری دکتر سلامت ۴ ماهه می باشد پس از اتمام دوره شما حتما بایستی برنامه تثبیت وزن دریافت کنید و الا به احتمال زیاد وزن کاهش یافته شما بر می گردد.

هزینه :

ارائه ۴ برنامه غذایی در کنار مشاوره های لازم جمعا ۱۸۴۰۰۰ تومان

ما در کلینیک سلامت به تجربه در یافته ایم مراجعانی که مردد هستند را تا زمان قطعی شدن تصمیم شان پذیرش نکنیم در همین رابطه دوستانی هم که برای رژیم غیر حضوری مردد هستند تحقیق کنند و پس از بررسی های لازم اقدام نمایند. شرایط پرداخت هزینه ۴ ماهه یکجا می باشد .

در صورتیکه نیاز به مشاوره تلفنی داشتید می توانید همه روزه با شماره تلفن ۷۷۱۶۲۸۰۰ قسمت پذیرش تماس حاصل نموده از راهنمایی همکاران ما بهره مند باشید. ما برای رژیم غیر حضوری خود این شعار راه برگزیده ایم تا چراغ راهمان باشد:

                                                                                       ثبت نام رژیم غیر حضوری

“در هر کجای ایران ، با هر میزان اراده، حرکت به سمت سلامتی را آغاز کنید.”