دکتر سلامت

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat
لوگو دکتر سلامت

رادیو فرکانسی

رادیو فرکانسی ,    منتشر شده در 238 روز پیش ,      بدون دیدگاه ,      339   پرینت       

استفاده از امواج رادیویی یکی از روش های کم ریسک به منظور لیپولیز و لاغری موضعی ، لیفت و بهبود شلی و افتادگی ، جوانسازی پوست  و همچنین بهبود سلولیت است. از مزایای این دستگاه می توان به کاربردی بودن آن در اکثر نقاط و مواضع مختلف بدن اشاره کرد چراکه بسیاری از دستگاه های لاغری موضعی صرفا قابل استفاده در مواضعی خاص از بدن و با ویژگی های مشخص هستند که توسط درمانگر تجویز و توصیه می گردد. یکی از عمده شکایات افرادی که تحت درمان با رژیم کاهش وزن و لاغری هستند افتادگی پوست صورت و از دست دهی طراوت و شادابی اولیه پوست در مقایسه با شروع دوره درمان است یکی از راهکارهای بهبود این مشکل استفاده از دستگاه آراف با کاربری لیفت و جوانسازی است.

رادیو فرکانسی

همانطور که اشاره شد یکی از کاربردهای دستگاه آراف جوانسازی و لیفت و بهبود افتادگی پوست است که مکانیسم اثر آن تحریک فیبروبلاست ها برای تولید بیشتر کلاژن و الاستین جهت دستیابی به اهداف اشاره شده است؛ همچنین حرارت ایجاد شده بر اثر این امواج سبب افزایش جریان خون و لنف و افزایش متابولیسم شخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که بکارگیری این روش بصورت ترکیب با دیگر روش ها و دستگاه های درمان موضعی نتایج مطلوب تری به همراه خواهد داشت.

 


درباره نویسنده :
مریم خادم
لوگو دکتر سلامت
مریم خادم
کارشناس تغذیه در کلینیک سلامت

مقالات پیشنهادی

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *