شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۳۰ الی ۲۰:۰۰

جشن تولد ۱۰۰ سالگی

جشن تولد ۱۰۰ سالگی
این روزها با بسیار از جوانان که صحبت می کنیم متاسفانه خیلی امیدی به آینده ندارند به خصوص اگر چند تا بیماری هم گرفتارشان کرده باشد یا شرایط روحی خوبی نداشته باشند.

اینجانب از این دست مراجعین زیاد داشته ام که با نا امیدی ، چاقی ، ناتوانی ، دیابت و یا افسردگی مراجعه کرده اند.حتی خیلی موارد خودشان مراجعه نکرده اند به خاطر اصرار اطرافیان مجبوری آمده اند.
پس از آنکه برنامه درمان برایشان طراحی می کنیم مشکلات جسمی و روحی و بیماریشان کنترل می شود و در جلسات مشاوره کلینیک شرکت می کنند گویی که کودک شاد درونشان را زنده کرده باشی چنان دم از امید به آینده می زنند که ماجرات نمی کنیم عنوان کنیم که گذشته ات را فراموش کن چرا که حرف از گذشته بزنی خیلی به مذاقشان خوش نمی آید.
تامل در این نتایج و رفتارها نشان می دهد که این نا امیدی ها و سرخوردگی ها نسبت به آینده ریشه عمیق ندارد بلکه متاثر از شرایط مقطعی است همین چند هفته پیش بود یکی از این عزیزان می گفت دکتر به نظر شما من می توانم برای ۱۰۰ سالگی خود برنامه ریزی کنم (طرف ۴۷ ساله بود) و من با خوشحالی آرزوی او را تحسین نمودم ،
از همین جا دعوت می کنم از عزیزانی که گرفتار چاقی ، دیابت و افسردگی هستند بیش از این آزمون و خطا نکنند کلینیک سلامت به عنوان جامع ترین کلینیک درمان بیاریهای متابولیک در سطح تهران آماده است شما را در مسیر سلامت همراهی کند.

بدیهی است کلینیک متولی جشن تولد ۱۰۰ سالگی شما خواهد بود.

دکتر محممود سلامت زاده.


درباره نویسنده :
مرکز دکتر سلامت
لوگو دکتر سلامت
مرکز دکتر سلامت

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi