دکتر سلامت

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat
لوگو دکتر سلامت

گروه درمانی

گروه درمانی ,    منتشر شده در 1060 روز پیش ,      بدون دیدگاه ,      1,493   پرینت       

گروه درمانی در کلینیک سلامت

گروهدرمانی

تعریف گروه درمانی :

گروه درمانی یعنی آنکه از ظرفیت های یک جمع و تجربیات دیگران برای رسیدن به یک هدف مشخص بهره ببریم به شرط آنکه کارشناسان مربوطه با حضور در جلسه به ما اعلام کنند در بقیه نقاط دنیا و در تجربیات علمی بشری آیا این نتایج مورد بحث ما مهر تاییدی دارند با خیر.

 

مشاوره گروهی در کلینیک سامت:

چندین سال است که در کلینیک لاغری دکتر سلامت مشاوره گروهی رواج یافته ، مورد استقبال مراجعین واقع شده است. در گروه درمانی های کلینیک افراد بدور از استرس به بیان نظرات ، تجربیات ، ایده ها و روش زندگی خود می پردازند و تجربیات خود را در گروه به اشتراک می گذارند اعضای گروه نیز به نقد این دستاورد ها می پردازند ، مدیر گروه هم که یک روانشناس با تجربه است نظرات تخصصی خود را بیان نموده، شواهد و مستندات موجود در دنیای پزشکی و روانشناسی را به تصویر می کشد .آنچه در پایان اتقاق می افتد یک جمع بندی ارزشمند از نظرات عزیزان ، آگاهی از تجربه بشری و روشن شدن چراغ راه حرکت آینده است.

ما با دعوت مراجعین به گروه درمانی امکان آزمون و خطاهای شخصی را به حداقل می رسانیم. محفلی می شویم که اعضا ابراز نظر می کنند و در عین حال با فراگیری تکنیک های رواشناسی به قدرت حل معضلات دست پیدا می کنند.

تا جایی که سراغ داریم برپایی چنین گروه درمانی با کیفیتی برای مراجعین چاقی در هیچ کجای کلانشهر تهران انجام نمی شود و این نشات گرفته از این تفکر است که :

“مشاوره گروهی ، استفاده از خرد جمعی برای حل معضل چاقی”


درباره نویسنده :
کلینیک سلامت
لوگو دکتر سلامت
کلینیک سلامت
اولین درمانگاه تخصصی دیابت و چاقی در شرق تهران

مقالات پیشنهادی

  بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *