دکتر سلامت

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat
لوگو دکتر سلامت

پرپین و سلامت

پرپین و سلامت ,    منتشر شده در 1065 روز پیش ,      بدون دیدگاه ,      2,177   پرینت       

پرپین و سلامت

پرپین و سلامت

 همه می دانیم که محصولات برگرفته از طبیعت که مواد افزودنی و شیمیایی ندارند برای ما انسان ها بسیار مناسب ترند. ظرفیت های فراوان موجود در طبیعت برای تعادل سازی جسم و روان انسان ها غیرقابل اغماض است . هنرمندی همه ما در این است که بتوانیم از دل طبیعت بیکران الهی درمان بیماری ها و چاره مشکلاتمان را استخراج کنیم.

پرپین یا خرفه همان گیاهی است که به سبزی حضرت زهرا (س) نیز مشهور است . شاید به نظر عجیب باشد اما خواص واثرات درمانی موجود در این گیاه به گواه دانشمندان و محققان عرصه سلامت شگفت آور است . یک گیاه حاوی عناصر متعدد فارموکولوژیک و در عین حال بدون هر گونه عارضه .

بنا به استناد مقالات موجود می توان از پرپین برای کنترل چربی خون ، قندخون ، فشارخون و نیز موارد زیبایی پوست و مو بهره ببرد. به گونه ای که حجم داروهای شیمیایی در این زمینه ها را کاهش داد . پرپین را می توان جایگزین بعضی از داروها ی شیمیایی نمود و ما این مسیر راانتخاب کرده ایم .بخش تحقیق و توسعه کلینیک ۴ سال است که بر روی اثرات درمانی این گیاه متمرکز شده است . خروجی این محصولات در قالب کرم پرپین آلا ، کپسول گیاهی پرپین و پودر پرپین در دسترس است ؛ در آینده نزدیک بقیه محصولات نیز در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار خواهد گرفت . ما انتظار حمایت از جانب همه دوستانی را داریم که به ظرفیت بی پایان طبیعت برای سلامت ما انسانها معتقدند. امیدواریم شما نیز اینگونه باشید.

ارادتمند شما دکتر سلامت زاده


درباره نویسنده :
کلینیک سلامت
لوگو دکتر سلامت
کلینیک سلامت
اولین درمانگاه تخصصی دیابت و چاقی در شرق تهران

مقالات پیشنهادی

  بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *