تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat

لاغری الماس

لوگو دکتر سلامت

لاغری الماس

لاغری الماس

لاغری با یک بار مراجعه

لاغری الماس

اینجانب دکتر محمود سلامت زاده مدت ۱۵ سال است که مشغول طبابت در عرصه چاقی و لاغری هستم ، کلینیک سلامت به عنوان اولین و تنها درمانگاه تخصصی چاقی در شرق تهران با مجوز رسمی وزارت بهداشت حاصل تجربه کار تیمی اینجانب در زمینه درمان چاقی است .

پزشکان ، روانشناسان ، کارشناسان تغذیه و ورزش همگی در قالب یک تیم درمانی بصورت کارآمد در خدمت درمان چاقی هستند.

اگر چه بخش حضوری کلینیک همه روزه عصرها در خدمت مراجعین می باشد بر حسب تقاضای تعدادی از مراجعین شمال و غرب تهران و نیز شهرستانی های عزیز که امکان مراجعه متعدد را ندارند پکیج لاغری الماس را طراحی و عملیاتی نموده ایم.

تت

در این روش شما فقط یک بار آن هم با هماهنگی و هزینه کلینیک توسط آژانس اسنپ به کلینیک می آیید در یک شورای پزشکی تخصصی شرکت می نمایید برنامه لاغری و مراقبت سلامت شما برای مدت ۴ ماه توسط این تیم بصورت کامل طراحی می گردد و پس از آن تمامی اقدامات به صورت غیر حضوری اعم از تلفنی ، مجازی و یا حتی حضور کارشناسان در منزل و محل کار شما انجام می پذیرد.

برنامه ما منطبق با آخرین نتایج دنیای تغذیه کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصد وزن طی ۴ ماه می باشد. پس از ۴ ماه یا شما وارد دوردوم لاغری می شوید و یا در صورت تشخیص تیم پزشکی مبنی بر لزوم استراحت بین دوره ای وارد رژیم نگهدارنده می گردید .بدیهی است پس از گذراندن دوره نگهدارنده که می تواند بین ۲ تا ۶ ماه باشد شما می توانید وارد فاز دوم لاغری شوید. تیم پزشکی با مدیریت و تجربه اینجانب تمامی اقدامات لازم درمانی برای رسیدن شما به لاغری پایدار و سلامت آفرین را  رصد می نماید.

از آنجائیکه درمان اساسی چاقی تغییر شیوه زندگی و رفع علل چاقی است جلساتی را مشاور روانشناس کلینیک در محل شما ایجاد و از نزدیک برای بهبود روش زندگی و افزایش امکان موفقیت شما تلاش خواهد کرد.

ما معتقدیم از آنجائیکه چاقی مادر همه بیماریهاست اعم از دیابت ، فشار خون ، سکته های قلبی و مغزی ، سرطان های متعدد ،آرتروز و ناتوانی های اسکلتی و حتی افسردگی و سرخوردگی و ناامیدی و … ارزش دارد که برای رهایی از این بیماری  خطرناک وقت بگذاریم ، هزینه کنیم و برای درمان آن تلاش انجام دهیم.

مسئله رفت و آمد و ترافیک معضل بزرگی است . عزیزانی که به کلینیک دور هستند تقاضای ایجاد شعبه در شمال و غرب تهران دارند در حالیکه امکان تاسیس شعبه برای کلینیک وجود ندارد و ما ترجیح می دهیم وقت خود را صرف ارتقا و ارائه بهترین درمان چاقی در سطح کشور نمائیم .لاغری الماس پاسخی است به نیازاین عزیزان منتظرتان هستیم .

 

تیم دکتر سلامت

کلینیک سلامت ، همراه همیشگی سلامتی

تلفن پذیرش : ۷۷۱۶۲۸۰۰ سرکار خانم کاوه

 مراحل لاغری الماس در یک نگاه:

۱-تماس با کلینیک و تعیین وقت

۲-ارسال اسنپ رایگان به محل شما در روز ویزیت

۳-شرکت در شورای پزشکی کلینیک سلامت

۴-تعیین برنامه درمان چاقی مختص شما

۵-مشاوره روانشناسی تلفنی و حضوری در منزل یا محل کار شما

۶-دریافت ارسال رژیم از طریق موبایل

۷-مشاوره تغذیه تلفنی

۸-پاسخگویی آنلاین به سوالات احتمالی

۹-ارسال گواهی پایان دوره

۱۰-مراجعه جهت دوره دوم یا دوره نگهدارنده