دکتر سلامت

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat
لوگو دکتر سلامت

طب سوزنی

طب سوزنی ,    منتشر شده در 1060 روز پیش ,      بدون دیدگاه ,      1,864   پرینت       

طب سوزنی در کلینیک سلامت

acupuncture

طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی در واقع طب سنتی چین است که در آن با کمک سوزن هایی نازک نقاط خاصی از بدن تحریک می شود تا بدن به تعادل متابولیسمی خود نزدیک شود.اگر چه بسیاری از مقالات علمی تاثیرات این روش را در درمان چاقی تایید کرده اند اما  ایشان و حتی افرادی که معتقدند طب سوزنی برای کنترل اشتها اثرات نسبی دارد نیز بر این نکته تاکید دارند که طب سوزنی  زمانی موثر است که با بقیه درمان های چاقی  همراه شود.

طب سوزنی نوین در کلینیک سلامت :

از آنجایی که ما در کلینیک سلامت همه ظرفیت های درمانی برای کنترل چاقی را یک جا گرد آورده ایم طب سوزنی هم در طی دو سال گذشته در بین خدمات کلینیک حاضر شده با استقبال مراجعین مواجه گردیده است.

امتیاز طب سوزنی نوین  در کلینیک سلامت:

طب سوزنی در مرکز ما توسط پزشک متخصص طب ورزشی و با رعایت انتخاب و گزینش مناسب بیماران انجام می گردد. طب سوزنی به تیم پزشکی دکتر سلامت کمک کرده است که در راه رساندن بیماران به جاده سلامتی و تندرستی با موانع کمتری روبه رو شوند.

نحوه انجام :

از آنجایی که بایستی مشخص شود که این روش درمانی با شرایط کدام بیماران سازگاری مناسبی دارد تا چند جلسه اول برنامه طب سوزنی با تخفیف ویژه انجام می گردد در صورتیکه این درمان برای بیمار مناسب تشخیص داده شود ادامه جلسات تنظیم می گردد در غیر این صورت برنامه متوقف می گردد.

 

“طب سوزنی نوین، مکمل درمانهای لاغری در کلینیک سلامت”

 

 


درباره نویسنده :
کلینیک سلامت
لوگو دکتر سلامت
کلینیک سلامت
اولین درمانگاه تخصصی دیابت و چاقی در شرق تهران

مقالات پیشنهادی

  بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *