دکتر سلامت

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat
لوگو دکتر سلامت

 سیتاگلیپتین تهران‌دارو با نام تجاری «گلیپ‌لِس» وارد بازار می‌شود

 سیتاگلیپتین تهران‌دارو با نام ت... ,    منتشر شده در 328 روز پیش ,      بدون دیدگاه ,      338   پرینت       

  «تهران‌دارو» ضمن معرفی ۳ محصول دارویی جدید به بازار دارویی کشور، به زودی از داروی جدید کنترل دیابت این شرکت با نام تجاری «گلیپ‌لس» رونمایی می‌کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت داروسازی تهران‌دارو با توجه به نیاز روزافزون کشور به تولید داروهای موثر در کنترل بیماری دیابت، به زودی داروی «سیتاگلیپتین» (Sitagliptin ) را با نام تجاری «گلیپ‌لس»(Glipless) وارد بازار می‌کند.

این دارو در کنترل دیابت ملیتوس نوع۲ به کار رفته و از مزیای آن می‌توان به ثبات وزن بدن، هایپوگلاسمی (احساس ضعف ناشی از کاهش قندخون) کمتر، کاهش قابل توجه HbA1c و ثبات نسبی در عدد قندخون بعد از مصرف موادغذایی اشاره کرد.

 سیتاگلیپتین تهران‌دارو با نام تجاری «گلیپ‌لِس» وارد بازار می‌شود

بر اساس این گزارش، تهران‌دارو به تازگی سه محصول دارویی دیگر به نام‌های لتانکس(Letanex)،‌ رانیتیکس(Ranitix) و زیبوترین(Zybutrin) را نیز به بازار دارو عرضه کرده است. لتانکس(Letanex) در درمان پنومونی بیمارستانی و اکتسابی از جامعه، سینوزیت،‌ عفونت‌های پوستی و بافت نرم، عفونت‌های مجازی ادرار،‌ دهانه رحم و پروستات و برونشیت مزمن به کار می‌رود.

رانیتیکس(Ranitix) در پیشگیری و درمان رفلاکس معده به مری،  بهبودالتهاب زخم شونده مری و درمان زخم معده و دوازدهه کاربرد دارد

زیبوترین(Zybutrin) نیز در رفع سندرم خستگی مزمن و کاهش وزن و کاهش میل جنسی موثر است.

شرکت داروسازی تهران‌دارو با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت در صنعت داروی کشور، سبد متنوعی از جدیدترین داروهای موجود در گروه‌های دارویی گوناگون (داروهای مؤثر بر سیستم اعصاب مرکزی، داروهای قلبی-عروقی، ضد دردها و مسکن ها، داروهای گوارشی و …) را به بازار دارو عرضه می‌کند.

 


درباره نویسنده :
کلینیک سلامت
لوگو دکتر سلامت
کلینیک سلامت
اولین درمانگاه تخصصی دیابت و چاقی در شرق تهران

مقالات پیشنهادی

  بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *