دکتر سلامت

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat
لوگو دکتر سلامت

جشن تولد ۱۰۰ سالگی

جشن تولد ۱۰۰ سالگی ,    منتشر شده در 1158 روز پیش ,      بدون دیدگاه ,      2,020   پرینت       

جشن تولد ۱۰۰ سالگی
این روزها با بسیار از جوانان که صحبت می کنیم متاسفانه خیلی امیدی به آینده ندارند به خصوص اگر چند تا بیماری هم گرفتارشان کرده باشد یا شرایط روحی خوبی نداشته باشند.

اینجانب از این دست مراجعین زیاد داشته ام که با نا امیدی ، چاقی ، ناتوانی ، دیابت و یا افسردگی مراجعه کرده اند.حتی خیلی موارد خودشان مراجعه نکرده اند به خاطر اصرار اطرافیان مجبوری آمده اند.
پس از آنکه برنامه درمان برایشان طراحی می کنیم مشکلات جسمی و روحی و بیماریشان کنترل می شود و در جلسات مشاوره کلینیک شرکت می کنند گویی که کودک شاد درونشان را زنده کرده باشی چنان دم از امید به آینده می زنند که ماجرات نمی کنیم عنوان کنیم که گذشته ات را فراموش کن چرا که حرف از گذشته بزنی خیلی به مذاقشان خوش نمی آید.
تامل در این نتایج و رفتارها نشان می دهد که این نا امیدی ها و سرخوردگی ها نسبت به آینده ریشه عمیق ندارد بلکه متاثر از شرایط مقطعی است همین چند هفته پیش بود یکی از این عزیزان می گفت دکتر به نظر شما من می توانم برای ۱۰۰ سالگی خود برنامه ریزی کنم (طرف ۴۷ ساله بود) و من با خوشحالی آرزوی او را تحسین نمودم ،
از همین جا دعوت می کنم از عزیزانی که گرفتار چاقی ، دیابت و افسردگی هستند بیش از این آزمون و خطا نکنند کلینیک سلامت به عنوان جامع ترین کلینیک درمان بیاریهای متابولیک در سطح تهران آماده است شما را در مسیر سلامت همراهی کند.

بدیهی است کلینیک متولی جشن تولد ۱۰۰ سالگی شما خواهد بود.

دکتر محممود سلامت زاده.


درباره نویسنده :
کلینیک سلامت
لوگو دکتر سلامت
کلینیک سلامت
اولین درمانگاه تخصصی دیابت و چاقی در شرق تهران

مقالات پیشنهادی

  بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *