دکتر سلامت

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat
لوگو دکتر سلامت

توانبخشی در دیابت و چاقی

توانبخشی در دیابت و چاقی ,    منتشر شده در 882 روز پیش ,      بدون دیدگاه ,      1,031   پرینت       

Elliptical trainer

مگر توانبخشی فقط برای معلولین نیست؟

برای عده ای از شهروندان جای تعجب دارد آنگاه که صحبت از توانبخشی برای دیابت و چاقی می نمائیم اما پاسخ ما این است همانطور که معلولیت ها باعث زمینگیر شدن و کاهش کیفیت زندگی و سلامت می شوند دیابت و چاقی هم اگر به درستی درمان نشوند عارضه مهمی چون ناتوانی و زمینگیری را برای بیمار رقم می زنند.
اگر چه تفکر ما در کلینیک دکتر سلامت پیشگیری از عوارض چاقی و دیابت است و همه هنر خود را در این قرار داده ایم که افراد گرفتار عوارض چاقی و دیابت نشوند اما کم نداریم مراجعینی را که با ناتوانی ها و عوارض چاقی مراجعه می کنند و از ما مطالبه خدمات شایسته و بعضا معجزه !! می کنند.

توانبخشی در کلینیک سلامت :

مجموعه ای از خدمات برای توانبخشی عزیزان دیابتی و چاق در نظر گرفته شده است که می تواند گاهی در قالب پکیج های درمانی و توانبخشی هم ارائه شود.
استفاده از دستگاه LPG در حوزه درمان ، آب درمانی تحت نظر تیم پزشکی ، مشاوره و ویزیت متخصص پزشکی ورزشی و ارائه برنامه های ورزشی و درمانی به همراه خدماتی چون طب سوزنی ، ورزشهای برایتونیک و … همه و همه در خدمت این عزیزان است.
متخصص پزشکی ورزشی مسیر درمان را تعیین می نماید پس از آن بسته به نیاز بیمار خدمات توانبخشی اضافه می گردد و این خدمات تا رسیدن بیمار به وضعیت قابل قبول ادامه پیدا می کند . بزرگترین و ارزشمند ترین لحظه های کلینیک سلامت زمانی است که یک بیمار چاق و یا دیابتی ناتوان را به درمان کامل رسانده سرزنده شدن و اسقلال عمل وی را نظاره گر می شویم.
دعاهای این عزیزان در لحظات بازیابی سلامتی تکان دهنده و دلگرم کننده است

“توانبخشی کلینیک سلامت ، خدمتی برگرفته از عشق پرسنل کلینیک به بیماران ناتوان در حوزه چاقی و دیابت”


درباره نویسنده :
کلینیک سلامت
لوگو دکتر سلامت
کلینیک سلامت
اولین درمانگاه تخصصی دیابت و چاقی در شرق تهران

مقالات پیشنهادی

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *