دکتر سلامت

تلفن : ۷۷۱۶۲۸۰۰ (۰۲۱)

شنبه الی پنجشنبه ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

support-drsalamat
لوگو دکتر سلامت

باشگاه ورزشی

باشگاه ورزشی ,    منتشر شده در 910 روز پیش ,      بدون دیدگاه ,      1,664   پرینت       

باشگاه ورزشی دکتر سلامت

باشگاه

چرا باشگاه ؟

اغلب اوقات زمانی که از بیمار تقاضای اختصاص وقت برای فعالیت ورزشی داریم مشکل کمبود زمان یا نبود انگیزه  مطرح می شود.عده ای هم شرایط پیرامونی شان اجازه یک ورزش با نشاط را نمی دهد.باشگاه ورزشی گزینه مناسبی است برای این عزیزان که در یک حرکت جمعی انگیزه لازم برای تداوم ورزش را کسب می کنند و با تکیه بر لذتهای ورزش گروهی راه رسیدن به لاغری را برای خود تسهیل می کنند.

چرا باشگاه دکتر سلامت ؟

از سالهای قبل مواردمتعددی  را شاهد بودیم که وقتی بیمار به باشگاه مراجعه و ورزش می کرد دچار مشکلات اسکلتی عضلانی می شد و در واقع دردی به درهای ایشان اضافه می گشت. از طرفی در حوزه علم تمرین به هر ورزشی هوازی و چربی سوز گفته نمی شود. ظرافت های یک ورزش چربی سوز بر همگان آشکار نیست و نبود همین مهم باعث بوجود آمدن رشته علم تمرین گردیده است.

ما شاهدیم بسیاری از مراجعین ساعتها وقت خود را در باشگاه می گذرانند ولی از لاغری خبری نیست .در این حالت نتیجه گیری می کنند که استعداد چاقی  ما زیاد است، ویا خود را به تنبلی ! متهم می کنند و … اما هیچگاه به این فکر نمی کنند که نکند روش ورزشی شان مناسب نیست به عبارتی این ورزشی که انجام می دهند چربی سوز نیست.

باشکاه دکتر سلامت پاسخی است به این نیاز برای عزیزانی که تمایل دارند در یک محیط  تخصصی و به دور از زرق و برق ها و دستگاههای آنچنانی ورزشی با تمریناتی ساده و کار آمد مشکل اضافه وزن ، تناسب اندام و سلامتی خود را برطرف کنند.

جدیدترین  و کار آمد ترین ورزشهای لاغری عمومی  و موضعی در باشگاه سلامت اجرا و نتابج ارزشمندی را رقم زده است.

“باشگاه لاغری دکتر سلامت ، باشگاهی ساده ، تخصصی و چربی سوز”


درباره نویسنده :
کلینیک سلامت
لوگو دکتر سلامت
کلینیک سلامت
اولین درمانگاه تخصصی دیابت و چاقی در شرق تهران

مقالات پیشنهادی

  بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *